مرجع قالب های کودک و نوجوان

www.niniskin.com

انواع ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی نیز در انواع مختلف که در ذیل ذکر خواهیم کرد ، وجود دارند :

 • ساندویچ پانل سقفی آلوزینک از ورق آلوزینک تهیه می شود ، این محصول شرکت ماموت یکی از با دوام ترین و مستحکم ترین انواع ساندویچ پنل می باشد، این محصول دارای گارانتی با زمان زیاد در کشور کرده و گارانتی یک ساله در کشور ایران می باشد.
 • ساندویچ پانل سقفی آلومینیوم از ورق های آلومینیوم تهیه می شود که این ورق در صورت شسته شدن دچار لک های آب می شود و نمی توان آن را شست ، ضد زنگ نیز نمیباشد.
 • ساندویچ پانل سقفی گالوانیزه از ورق گالوانیزه می باشد ، این ساندویچ پانل گالوانیزه را دمی توان برای مصارف مختلف استفاده کرد و آن را به بهترین شکل و با قیمتی کمتر از سایر ورق های ساندویچ پانل ماموت تهیه و نصب کرد.
 • ساندویچ پانل سقفی را با ورق فایبرگلاس می توان تهیه کرد که این ورق بسیار مقاوم در برابر روطبت و آب است و می توان آن را در انواع مختلف ساختمان های اداری ، تجاری و مسکونی استفاده است که این ورق های فایبرگلاس بسایر مقاوم و با دوام هستند و شیک و زیبا.
 • ساندویچ پانل سقفی شفاف با ورق پلی کربنات یا ورق شیشه ای یکی از بهترین انواع ساندویچ پانل است که می توان آن را برای ساخت گلخانه ها و همچنین اماکنی که ورود نور در آن ها مهم می باشد ، استفاده کرد.
 • ساندویچ پانل سقفی پلی یورتان را می توان به فوم تزریقی پلی یورتان که نوعی از عایق است که در برابر حرارت و رطوبت و سرما و گرما بسیار مقاوم است استفاده کرد به طوری که این محصول را ساندویچ پانل دیر سوز می خوانند و آن را می توان به عنوان سقف و دیوار پیش ساخته استفاده کرد ، ساندویچ پنل ماموت فوق یکی از بهترین هاست که به عنوان ساندویچ پانل ماموت استاندارد از آن یاد می شود و شامل گارانتی می شود.
 • ساندویچ پانل سقفی با فوم تزریقی پلی استایرن ( که فومی است مقاوم و ضد زلزله که می توان از آن در انواع مصارف استفاده کرد ، این ساندویچ پانل پلی استایرن برای دیوار و سقف پیش ساخته استفاده می شود و کاربرد آن به طریقی است که می توانید در ساختمان های اداری ، تجاری ، مسکونی ، صنعتی و یا حتی ویلاهای پیش ساخته استفاده کرد.)
 • ساندویچ پانل سقفی XPS از فوم فشرده و تزریقی XPS تهیه می شود که این فوم بسیار نازک و فشرده می باشد ، حجم و فضای مصرفی ساخت و ساز را کم خواهد کرد. این مورد در حالی است که با اینکه این پانل ماموت بسیار نازک است اما بسیار با دوام و مستحکم نیز می باشد.
 • ساندویچ پانل سقفی پشم معدنی یا همان پشم سنگ الیافی است از سنگی به نام سنگ بازالت که سنگی است آتش فشانی (آذرین) که قابل بازیافت و برگشت به طبیعت است و آن را می توان یکی از گران ترین انواع دانست که با نام ساندویچ پانل نسوز معروف شده است و در برابر ورود حشرات نیز از خود مقاومت نشان می دهد.
 • ساندویچ پانل سقفی پشم شیشه از الیاف پشم شیشه به عنوان عایق و هسته استفاده می کند و و دیر سوز می باشد ، این عایق تا دمای ۱۰۰۰ درجه نه تغییر شکل می دهد و نه ذوب می شود و میسوزد ، بنابراین در اصل یک عایق نسوز است.
 • ساندویچ پال سقفی سه گام این سقف پیش ساخته دارای سه گام می باشد و هر سه گام در این ساندویچ پانل یک برآمدگی و ذوزنقه دارد که این امر باعث شده تا این ساندویچ پانل ماموت سه گام بهتر از سایرین عمل کند زیرا هر چه تعداد گام ها بیشتر باشد، مقاومت بالا تر می رود.
 • ساندویچ پانل سقفی پنج گام در این ساندویچ پانل هم پنج گام ذوزنقه ای وجود دارد و این پنج گام باعث استحکام و مقاومت این ساندویچ پانل سقفی می شوند.

ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی را می توانید در انواع مختلف که در بالا ذکر شده اند تهیه کنید ، این پانل ماموت را می توانید در قیمت های متفاوتی تهیه کنید که این قیمت های در نظر گرفته شده را می توان برای هر مشتری به صورت متفاوت با توجه به اندازه ها ، ضخامت ، جنس و نوع ساندویچ پانل تهیه کرد.

ساندویچ پانل ها اگر از نوع دو رو تهیه شوند شامل قیمت ساندویچ پانل خود می شوند و اگر از نوع یک رو تهیه شوند قیمتی دیگر دارند.

اصطلاح کانکس برای اتاقک های از پیش ساخته شده  که جنس این اتقک ها از مواد بسیار سبک  به راحتی قابلیت جابه جایی را دارد. کانکس یک جایگزین مناسب برای اسکان راحت تر و سریع تر است که به راحتی میتوان در هرمکانی نسب کرد و خاصیت اماده بودن آن ها است .داخل این کانکس ها از وسایل استفاده شده است که میتواند نیاز های یک زندگی اسکان راحت را برطرف کند.

کامیون کمپرسی نوعی ماشین سنگین است که برای حمل باراز آن استفاده می شود. از کمپرسی بیشتر برای حمل مصالح ساختمانی و در معدن ها و کارخانه ها برای خاکبرداری در سطح وسیع استفاده می شود. کمپرسی دارای موتورگیربکس قدرتمند و امکانات جانبی مناسب برای سرنشین می باشد.

گزارش اشکال
آموزش تعویض قالب